- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $41.35 | $41.35 |
| 200+ | $16.50 | $3,300.00 |
| 500+ | $15.95 | $7,975.00 |
| 1000+ | $15.67 | $15,670.00 |
Technické specifikace 4306-015LF
Technické specifikace Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components - 4306-015LF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components - 4306-015LF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | 0%, +100% |
| Velikost závitu | - |
| teplotní koeficient | - |
| Velikost / Rozměry | 0.146' Dia x 0.110' L (3.71mm x 2.79mm) |
| Série | 4306 |
| hodnocení | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Axial, Press Fit |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Průchozí útlum | 25dB @ 100MHz |
| Výška (Max) | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | - |
| Aktuální | 5 A |
| kapacitní | 2700 pF |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.29.0040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components 4306-015LF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 4306-013LF | 4306-012LF | 4306-014LF | 4306-017LF |
| Výrobce | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Velikost závitu | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Průchozí útlum | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| DC odpor (DCR) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Aktuální | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 4306-015LF PDF a dokumentaci Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components pro 4306-015LF - Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components.
4306-014Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL
4306-016Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 500PF 200V AXIAL
4306-015Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 2700PF 100V AXIAL
4306-019Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 25PF 200V AXIAL
4306-021Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
4306-013Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 10PF 200V AXIAL
4306-011Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL
4306-017Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic ComponentsCAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIALVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.