- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Informace o životním prostředí
RoHS Filters, Crystals, Oscillators.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.772 | $4.77 |
Technické specifikace 353SB5I777T
Technické specifikace CTS-Frequency Controls - 353SB5I777T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CTS-Frequency Controls - 353SB5I777T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Napětí - Supply | 5V |
| Typ | VCXO |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 353 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | HCMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 77.76 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 30mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CTS-Frequency Controls 353SB5I777T.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 353SB5I777R | 353SB5I74AT | 353SB5I742T | 353SB5I655T |
| Výrobce | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 353SB5I777T PDF a dokumentaci CTS-Frequency Controls pro 353SB5I777T - CTS-Frequency Controls.
353SB5I777RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCMOS
353SB5I655TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 65.5360MHZ HCMOS
353SB5I74ARCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 74.1758MHZ HCMOS
353SB6A015TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS
353SB5I614TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCMOS
353SB5I742TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS
353SB5I74ATCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 74.1758MHZ HCMOS
353SB6A100TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 10.0000MHZ HCMOS
353SB6A122RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 12.2880MHZ HCMOS
353SB6A100RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 10.0000MHZ HCMOS
353SB6A081TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 8.1920MHZ HCMOS
353SB6A015RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS
353SB6A081RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 8.1920MHZ HCMOS
353SB5I742RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS
353SB6A021TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 2.0480MHZ HCMOS
353SB5I655RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 65.5360MHZ HCMOS
353SB6A021RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 2.0480MHZ HCMOS
353SB5I614RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCMOSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.