- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $984.65 | $984.65 |
| 200+ | $392.88 | $78,576.00 |
| 500+ | $379.75 | $189,875.00 |
| 1000+ | $373.27 | $373,270.00 |
Technické specifikace CR4180-20
Technické specifikace CR Magnetics Inc. - CR4180-20, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CR Magnetics Inc. - CR4180-20
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CR Magnetics, Inc. |
| Napětí - Supply | 24V |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Série | CR4100 |
| Typ senzoru | Transformer w/Conditioning |
| Citlivost | - |
| Doba odezvy | 250ms |
| Polarizace | Bidirectional |
| Paket / krabice | Module, Triple Pass Through |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výstup | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Provozní teplota | 0°C ~ 60°C |
| Počet kanálů | 3 |
| Typ montáže | DIN Rail, Panel |
| Linearita | - |
| Frekvence | 20Hz ~ 5kHz |
| pro měření | AC |
| Proud - Supply (Max) | 110mA |
| Proud - Sensing | 20A |
| Přesnost | ±0.5% |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9030.33.3400 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CR Magnetics Inc. CR4180-20.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR4180-30 | CR4180-10 | CR4180-50 | CR4180-40 |
| Výrobce | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Počet kanálů | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ senzoru | - | - | - | - |
| Přesnost | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Citlivost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Polarizace | - | - | - | - |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Linearita | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Proud - Sensing | - | - | - | - |
| pro měření | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CR4180-20 PDF a dokumentaci CR Magnetics Inc. pro CR4180-20 - CR Magnetics Inc..
CR4180-30CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 30A AC
CR4180-75CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
CR4170-75CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
CR4180-150CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 150A AC
CR4180-5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 5A AC
CR4180-0.5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 0.5A AC
CR4180-25CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 25A AC
CR4180-100CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 100A AC
CR4180-15CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 15A AC
CR4180-40CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 40A AC
CR4180-50CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 50A AC
CR4170-50CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 50A ACVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.