- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
0402DF.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.538 | $0.54 |
Technické specifikace 0402DC-75NXJRW
Technické specifikace Coilcraft - 0402DC-75NXJRW, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Coilcraft - 0402DC-75NXJRW
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | COILCRAFT |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.044" L x 0.026" W (1.11mm x 0.66mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | 0402DC |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 54 @ 900MHz |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Strip |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ceramic |
| Frekvence indukčnosti - test | 250 MHz |
| indukčnost | 75 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 2.75GHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 882mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 410 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Coilcraft 0402DC-75NXJRW.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0402DC-75NXGRW | 0402DC-7N4XJRW | 0402DC-72NXJRW | 0402DC-7N5XJRW |
| Výrobce | Coilcraft | Coilcraft | Coilcraft | Coilcraft |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 0402DC-75NXJRW PDF a dokumentaci Coilcraft pro 0402DC-75NXJRW - Coilcraft.
0402DC-6N8XGRUCOILCRAFTVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.