- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.117 | $4.12 |
| 200+ | $1.643 | $328.60 |
| 400+ | $1.588 | $635.20 |
| 800+ | $1.56 | $1,248.00 |
Technické specifikace CSCM1256-R33M
Technické specifikace CODACA - CSCM1256-R33M, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CODACA - CSCM1256-R33M
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CODACA |
| Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | 3-SMD |
| Velikost / Rozměry | 0.500" L x 0.492" W (12.70mm x 12.50mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | CSCM1256 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 330 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.215" (5.45mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | Low Loss Ferrite Core |
| DC Resistance (DCR) | 0.98mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 16.9 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 41A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CODACA CSCM1256-R33M.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CSCM1256-4R7M | CSCM1256-4R0M | CSCM1256-R65M | CSCM1256-8R0M |
| Výrobce | CODACA | CODACA | CODACA | CODACA |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.