- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
ET Series Toggle Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.355 | $6.36 |
Technické specifikace ET08MD1CBE
Technické specifikace C&K - ET08MD1CBE, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako C&K - ET08MD1CBE
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | C&K |
| Napìtí - DC | 20 V |
| Napìtí - AC | 20 V |
| styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | ET |
| Panelového výřezu Rozměry | - |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Ochrana proti vniknutí | IP57 - Dust Protected, Waterproof |
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení Type, Color | - |
| Osvětlení | Non-Illuminated |
| Funkce | Epoxy Sealed Terminals |
| elektrická životnost | 30,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.4VA (AC/DC) |
| Obvod | SPDT |
| Pouzdro závitu | Unthreaded |
| Číslo základního produktu | ET08MD |
| Pohon Type | Standard Round |
| Pohon Materiál | Brass, Chrome Plated |
| Pohon Délka | 6.10mm |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako C&K ET08MD1CBE.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ET08SD1CBE | ET08MD1AVBE | ET08LD1CBE | ET08MD1V3BE |
| Výrobce | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
| Osvětlení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obvod | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Pouzdro závitu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Pohon Délka | - | - | - | - |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ET08MD1CBE PDF a dokumentaci C&K pro ET08MD1CBE - C&K.
ET08MF1AVBEC&KTOGGLE SWITCH SPDT F1 BUSHING
ET0901520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
ET08MF1AQEC&KTOGGLE SWITCH SPDT F1 BUSHING
ET0902500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
ET08MF1V3BEC&KTOGGLE SWITCH SPDT F1 BUSHING
ET0901500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.