- Jess***Jones
- 2026/04/17
Balení PCN
Shipping Box and Labels 05/Jan/2018.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $13.886 | $13.89 |
Technické specifikace TB400-03ST
Technické specifikace Eaton - Bussmann Electrical Division - TB400-03ST, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Eaton - Bussmann Electrical Division - TB400-03ST
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Wire Gauge | 6-14 AWG |
| napìtí | 600V |
| Top Ukončení | Screws with Captive Plate |
| Materiál šroubů svorek | Steel, Stainless |
| Zakončení šroubu svorky | - |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Série | Magnum® TB400 |
| stoupání | 0.687" (17.45mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 130°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet záznamů Wire | 6 |
| Počet řádků | 2 |
| Počet okruhů | 3 |
| Typ montáže | Chassis, Panel |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Materiál - Izolace | Thermoplastic |
| Funkce | Flange |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 75A |
| Barva | Black |
| spodní Ukončení | Closed |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Eaton - Bussmann Electrical Division TB400-03ST.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TB400-05ST | TB400-06ST | TB400-05STR | TB400-03 |
| Výrobce | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Terminal Block Type | - | - | - | - |
| Počet záznamů Wire | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| spodní Ukončení | - | - | - | - |
| Zakončení šroubu svorky | - | - | - | - |
| Materiál šroubů svorek | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Barva | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Barrier Type | - | - | - | - |
| Top Ukončení | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TB400-03ST PDF a dokumentaci Eaton - Bussmann Electrical Division pro TB400-03ST - Eaton - Bussmann Electrical Division.
TB4-500HRDITEMC/EMI, LINE FILTER 500A CHASSI
TB400-05STREaton - Bussmann Electrical DivisionBARRIER BLOCK
TB4-700GRDITEMC/EMI, LINE FILTER 700A CHASSI
TB400-05Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.687"
TB4-500GRDITEMC/EMI, LINE FILTER 500A CHASSI
TB400-06STEaton - Bussmann Electrical DivisionTB400 BARRIER BLOCK
TB400-05STEaton - Bussmann Electrical DivisionTERMINAL BLOCK
TB4-600HRDITEMC/EMI, LINE FILTER 600A CHASSI
TB400-06BEaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.687"
TB400-06Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.687"
TB4-700HRDITEMC/EMI, LINE FILTER 700A CHASSI
TB4-600GRDITEMC/EMI, LINE FILTER 600A CHASSIVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.