- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
SRP8540A Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.933 | $0.93 |
Technické specifikace SRP8540A-R56M
Technické specifikace Bourns Inc. - SRP8540A-R56M, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Bourns Inc. - SRP8540A-R56M
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Typ | - |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.346" L x 0.331" W (8.80mm x 8.40mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | SRP8540A |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 15 @ 100kHz |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Alloy Powder |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 560 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 58MHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.97mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 25 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 38A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Bourns Inc. SRP8540A-R56M.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SRP8540A-R68M | SRP8540A-5R6M | SRP8540A-8R2M | SRP8540A-R47M |
| Výrobce | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| indukčnost | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SRP8540A-R56M PDF a dokumentaci Bourns Inc. pro SRP8540A-R56M - Bourns Inc..
SRPS30L40CWSTMicroelectronics
SRP8540A-R47MBourns Inc.IND 8.8X8.4X3.8MM 0.47UH20% 28A
SRPT659544BLUAPEM Inc.SWITCH HARDWARE
SRP8540A-R22MBourns Inc.IND 8.8X8.4X3.8MM 0.22UH20% 31A
SRP8540A-R33MBourns Inc.IND 8.8X8.4X3.8MM 0.33UH20% 30A
SRP8540A-6R8MBourns Inc.IND 8.8X8.4X3.8MM 6.8UH20% 6.5A
SRP8540A-5R6MBourns Inc.IND 8.8X8.4X3.8MM 5.6UH20% 7.5A
SRPT659544GRAYAPEM Inc.SWITCH HARDWAREVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.