- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
Bourns REACH.pdf RoHS SRF Series.pdf SRF0703 Series Material Declaration.pdfSestava/původ PCN
Magnetic products Oct/2013.pdfDatasheets
SRF0703 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.68 | $0.68 |
| 10+ | $0.665 | $6.65 |
| 30+ | $0.654 | $19.62 |
| 100+ | $0.644 | $64.40 |
Technické specifikace SRF0703-470M
Technické specifikace Bourns Inc. - SRF0703-470M, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Bourns Inc. - SRF0703-470M
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | SRF0703 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet závitů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Indukčnost - zapojeny do série | 188 µH |
| Indukčnost - zapojeny paralelně | 47 µH |
| Výška | 0.142" (3.60mm) |
| Odpor DC (DCR) - řada | 1.28Ohm Max |
| Odpor DC (DCR) - Paralelní | 338mOhm Max |
| Aktuální saturace - Série | 570 mA |
| Aktuální sytost - paralelní | 1.14 A |
| Aktuální hodnocení - řada | 542 mA |
| Aktuální hodnocení - Paralelní | 1.08 A |
| Číslo základního produktu | SRF0703 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Bourns Inc. SRF0703-470M.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SRF0703-471M | SRF0703-4R7M | SRF0703-820M | SRF0703-330M |
| Výrobce | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Odpor DC (DCR) - Paralelní | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální saturace - Série | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení - řada | - | - | - | - |
| Odpor DC (DCR) - řada | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet závitů | - | - | - | - |
| Aktuální sytost - paralelní | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení - Paralelní | - | - | - | - |
| Indukčnost - zapojeny do série | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Výška | - | - | - | - |
| Indukčnost - zapojeny paralelně | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy SRF0703-470M PDF a dokumentaci Bourns Inc. pro SRF0703-470M - Bourns Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.