- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
Bourns REACH.pdf RLB9012 Series Material Declaration.pdf RoHS FSR, LPA, PT, RLB Series.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
RLB9012 Series.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfBalení PCN
RLB9012 Series Packaging 02/Jul/2021.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.339 | $0.34 |
| 10+ | $0.331 | $3.31 |
| 30+ | $0.326 | $9.78 |
| 100+ | $0.321 | $32.10 |
Technické specifikace RLB9012-472KL
Technické specifikace Bourns Inc. - RLB9012-472KL, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Bourns Inc. - RLB9012-472KL
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.354' Dia (9.00mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | RLB9012 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 15 @ 252kHz |
| Paket / krabice | Radial, Vertical Cylinder |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnost | 4.7 mH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.480' (12.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 500kHz |
| DC Resistance (DCR) | 13.6Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 240 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| Číslo základního produktu | RLB9012 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Bourns Inc. RLB9012-472KL.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RLB9012-473KL | RLB9012-470KL | RLB9012-471KL | RLB9012-682KL |
| Výrobce | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RLB9012-472KL PDF a dokumentaci Bourns Inc. pro RLB9012-472KL - Bourns Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.