- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
RoHS 41xxR-LF, 43xxH,M,R-LF, 44xxP-LF, 48xxP-LF Se.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.76 | $0.76 |
Technické specifikace 4310M-101-511LF
Technické specifikace Bourns Inc. - 4310M-101-511LF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Bourns Inc. - 4310M-101-511LF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 10-SIP |
| Velikost / Rozměry | 0.984' L x 0.085' W (24.99mm x 2.16mm) |
| Série | 4300M |
| Resistor-Ratio-Drift | 50ppm/°C |
| Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 510 |
| Power Per Element | 250mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 10-SIP |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 9 |
| Počet Pins | 10 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Výška - Sedící (Max) | 0.250' (6.35mm) |
| Typ obvodu | Bussed |
| Číslo základního produktu | 4310M |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0050 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Bourns Inc. 4310M-101-511LF.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 4310M-101-512LF | 4310M-101-510LF | 4310M-101-561LF | 4310M-101-471LF |
| Výrobce | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Odpor (Ohm) | - | - | - | - |
| Odpovídající poměr rezistoru | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Resistor-Ratio-Drift | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Počet Pins | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ obvodu | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Počet rezistory | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Power Per Element | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 4310M-101-511LF PDF a dokumentaci Bourns Inc. pro 4310M-101-511LF - Bourns Inc..
4310M-101-562Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 5.6K OHM 10SIP
4310M-101-564Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 560K OHM 10SIP
4310M-101-680Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 68 OHM 10SIP
4310M-101-471Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIP
4310M-101-473Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SIP
4310M-101-472Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
4310M-101-511Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 510 OHM 10SIP
4310M-101-513Bourns Inc.RES ARRAY 9 RES 51K OHM 10SIP
4310M-101-471LFBourns Inc.RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.