- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace BZT52C30
Technické specifikace Yangjie Technology - BZT52C30, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Yangjie Technology - BZT52C30
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Yangjie Technology |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 30 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 900 mV @ 10 mA |
| Tolerance | ±6.67% |
| Dodavatel zařízení Package | SOD-123 |
| Série | - |
| Power - Max | 500 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | SOD-123 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 80 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100 nA @ 21 V |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Yangjie Technology BZT52C30.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BZT52C30-7 | BZT52C30-E3-08 | BZT52C30 RHG | BZT52C30-E3-18 |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Taiwan Semiconductor Corporation | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
BZT52C30-13-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-F-79Diodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C2V7T-7-FDiodes Incorporated
BZT52C2V7SHE3-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52C2V7T-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 2.7V 100MW SOD523
BZT52C30Diotec SemiconductorDIODE ZENER 30V 500MW SOD123FVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.