- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
ZIF PGA.pdfInformace o životním prostředí
Aries Electronics RoHS Cert.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $136.04 | $136.04 |
Technické specifikace 257-PLS20013-12
Technické specifikace Aries Electronics - 257-PLS20013-12, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Aries Electronics - 257-PLS20013-12
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Aries Electronics, Inc. |
| Typ | PGA, ZIF (ZIP) |
| Délka ukončení | 0.125' (3.18mm) |
| Ukončení | Solder |
| Série | PLS |
| Pitch - Post | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet poloh nebo Pins (Grid) | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál krytu | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Funkce | Closed Frame |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1 A |
| Kontaktní odpor | - |
| Kontaktní materiál - příspěvek | Beryllium Copper |
| Kontaktní materiál - Párování | Beryllium Copper |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Číslo základního produktu | 257-PLS |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Aries Electronics 257-PLS20013-12.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 257-PRS20013-12 | 257-PLS20018-12 | 257-PLS20012-12 | 257-PRS20012-12 |
| Výrobce | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Délka ukončení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet poloh nebo Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontaktní materiál - Párování | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontaktní materiál - příspěvek | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Kontaktní odpor | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 257-PLS20013-12 PDF a dokumentaci Aries Electronics pro 257-PLS20013-12 - Aries Electronics.
25703MRED DOT MONITORING ELECTRODE WIT
257-PRS21015-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
257-PLS20012-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
257-PRS20018-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
257-PGM20012-10Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA GOLD
257-PRS20012-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
257-PGG20012-10Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA GOLD
257-PLS20018-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
257-PRS20013-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
257-PRS21011-12Aries ElectronicsCONN SOCKET PGA ZIF GOLD
257-900XM17-35PNGlenairCONNECTOR
2570-1002MT15G15PNGlenairCONNECTORVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.