- Jess***Jones
- 2026/04/17
Poznámky k aplikaci
*Selecting the Optimum Voltage Reference.pdfPCN zastarávání/ EOL
Multiple obs 25/Apr/2022.pdfDatasheets
REF01,02.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.004 | $3.00 |
| 200+ | $1.164 | $232.80 |
| 500+ | $1.122 | $561.00 |
| 1000+ | $1.102 | $1,102.00 |
Technické specifikace REF02HP+
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - REF02HP+, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - REF02HP+
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 5V |
| Napětí - Vstup | 8V ~ 33V |
| Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | 25ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 8-PDIP |
| Série | REF02 |
| Typové označení | Series |
| Paket / krabice | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Fixed |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Hluk - 10 Hz až 10 kHz | - |
| Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz | 10µVp-p |
| Typ montáže | Through Hole |
| Proud - Supply | 1.4mA |
| Current - Výstup | 21 mA |
| Číslo základního produktu | REF02 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated REF02HP+.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | REF02HP | REF02HSA+ | REF02HSA+T | REF02HPZ |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc. |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typové označení | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Hluk - 10 Hz až 10 kHz | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Vstup | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy REF02HP+ PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro REF02HP+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
REF02HSAADI (Analog Devices, Inc.)
REF02HSA-WAnalog Devices / Maxim Integrated
REF02HAnalog Devices Inc.IC VOLT REF 5V PREC TO-5-10
REF02HHAnalog Devices Inc.IC VOLT REF 5V PREC TO-5-10
REF02HQAnalog Devices Inc.5V PRECISION VOLTAGE REFERENCE/T
REF02HP REF02APMAX USA CORP.Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.