- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MAX161, MX7581.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.259 | $2.26 |
| 200+ | $0.875 | $175.00 |
| 400+ | $0.844 | $337.60 |
| 500+ | $13.64 | $6,820.00 |
| 800+ | $0.829 | $663.20 |
| 1000+ | $13.40 | $13,400.00 |
Technické specifikace MX7581LN+
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MX7581LN+, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MX7581LN+
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napájecí napětí Zdroj | Single Supply |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Typ | Data Acquisition System (DAS) |
| Dodavatel zařízení Package | 28-PDIP |
| Série | - |
| Vzorkování (Per Second) | 15k |
| Resolution (Bits) | 8 b |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 28-DIP (0.600', 15.24mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet kanálů | 8 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Data Interface | Parallel |
| Číslo základního produktu | MX7581 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MX7581LN+.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MX7581LN | MX7581JN+ | MX7581KN+ | MX7581JCWI+T |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Napájecí napětí Zdroj | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vzorkování (Per Second) | - | - | - | 65M |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Počet kanálů | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Resolution (Bits) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MX7581LN+ PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MX7581LN+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MX7581AQAnalog Devices / Maxim Integrated
MX7582K/DAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC ADC 12BIT SAR DIE
MX7581JCWIAnalog Devices / Maxim IntegratedVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.