- Jess***Jones
- 2026/04/17
Poznámky k aplikaci
Damage from a Lightning Bolt or a Spark.pdf How Signal Chains and PLCs Impact Our Lives.pdfDatasheets
MX7538.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $26.76 | $26.76 |
| 200+ | $10.36 | $2,072.00 |
| 500+ | $9.99 | $4,995.00 |
| 1000+ | $9.81 | $9,810.00 |
Technické specifikace MX7538KEWG+T
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MX7538KEWG+T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MX7538KEWG+T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Supply, digitální | 11.4V ~ 15.75V |
| Napětí - Supply, analogový | 11.4V ~ 15.75V |
| Dodavatel zařízení Package | 24-SOIC |
| Doba ustálení | 1.5µs |
| Série | - |
| Typové označení | External |
| Paket / krabice | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | Current - Unbuffered |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet převodníků D / A | 1 |
| Počet bitů | 14 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Diferenciální výstup | No |
| Data Interface | Parallel |
| Číslo základního produktu | MX7538 |
| Architektura | R-2R |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MX7538KEWG+T.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MX7538JEWG+T | MX7538KEWG+ | MX7538KCWG+T | MX7538JCWG+T |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Napětí - Supply, analogový | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Počet převodníků D / A | - | 4 | 4 | - |
| Architektura | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| Doba ustálení | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Diferenciální výstup | - | Yes | No | - |
| Typové označení | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Počet bitů | - | 16 | 8 | 14 |
| Napětí - Supply, digitální | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MX7538KEWG+T PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MX7538KEWG+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MX7541AJCWN+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MX7541ABQAnalog Devices / Maxim Integrated
MX7541AJNAnalog Devices / Maxim IntegratedVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.