- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.107 | $1.11 |
| 200+ | $0.429 | $85.80 |
| 500+ | $0.414 | $207.00 |
| 1000+ | $0.406 | $406.00 |
Technické specifikace MAXQ617V-L001+T
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAXQ617V-L001+T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAXQ617V-L001+T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 1.67V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 16-WLP |
| Rychlost | 12MHz |
| Série | - |
| RAM Size | 4K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 80KB (40K x 16) |
| Periferní zařízení | Brown-out Detect/Reset, POR, WDT |
| Paket / krabice | 16-WFBGA, WLBGA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Počet I / O | 10 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | - |
| jádro Velikost | 16-Bit |
| core | MAXQ20S |
| Připojení | I²C, SPI, UART/USART |
| Číslo základního produktu | MAXQ617 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAXQ617V-L001+T.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAXQ617V-L000+TW | MAXQ617V-L000+T | MAXQ617V-L001+U | MAXQ616V-L001+T |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MAXQ617V-L001+T PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MAXQ617V-L001+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAXQ618X-2574+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 80KB FLASH DIE
MAXQ617V-0000Analog Devices / Maxim Integrated
MAXQ618X-0000+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 80KB FLASH DIE
MAXQ61HX-2028+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 36KB ROM DIE
MAXQ617EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAXQ617 EVAL BRD
MAXQ617V-L000+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 80KB FLASH 81WLP
MAXQ618JUEIAnalog Devices / Maxim Integrated
MAXQ616V-2583+TAnalog Devices / Maxim IntegratedVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.