- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.388 | $0.39 |
| 10+ | $0.318 | $3.18 |
| 30+ | $0.283 | $8.49 |
| 100+ | $0.249 | $24.90 |
| 500+ | $0.228 | $114.00 |
| 1000+ | $0.218 | $218.00 |
Technické specifikace MAX706TCSA
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX706TCSA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX706TCSA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Práh | 3.08V |
| Typ | Power Supply Monitor |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| resetování Prodleva | 140ms Minimum |
| resetovat | Active Low |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Bulk |
| Výstup | Push-Pull, Totem Pole |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Počet napìtí Sledované | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | MAX706 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX706TCSA.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX706TCSA+ | MAX706TCSA+TG24 | MAX706TCSA+TG104 | MAX706TCSA+T |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| resetovat | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | - | - | - | - |
| Počet napìtí Sledované | - | - | - | - |
| resetování Prodleva | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Práh | - | - | - | - |
MAX706TCSA-TG069Analog Devices / Maxim Integrated
MAX706SEUA+Maxim
MAX706TCSA+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR
MAX706TCUAMaxim
MAX706SEUAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX706TCSA+TG104Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR
MAX706TCSA-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX706TC/DAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR 1 CHANNEL DIE
MAX706TCPA+
MAX706TCPAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.