- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $74.44 | $74.44 |
Technické specifikace MAX668EVKIT+
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EVKIT+, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EVKIT+
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Výstup | 12V |
| Napětí - Vstup | - |
| Využívány IC / Part | MAX668 |
| dodávané Obsah | Board(s) |
| Série | - |
| regulátor topologie | Boost |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Box |
| Výstupy a Type | 1, Non-Isolated |
| Hlavní účel | DC/DC, Step Up |
| Frekvence - Přepínání | 500kHz |
| Current - Výstup | 1A |
| Type Board | Fully Populated |
| Číslo základního produktu | MAX668 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nevztahuje se |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8473.30.1180 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX668EVKIT+.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX668EVKIT+ | MAX668EUB+TG075 | MAX66903-K00 | MAX6690MEE-TG096 |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Číslo základního produktu | MAX668 | MAX668 | MAX669 | - |
| Napětí - Výstup | 12V | - | - | - |
| Current - Výstup | 1A | - | - | - |
| dodávané Obsah | Board(s) | - | Board(s), Cable(s) | - |
| Balík | Box | Tape & Reel (TR) | Bulk | - |
| regulátor topologie | Boost | - | - | - |
| Výstupy a Type | 1, Non-Isolated | - | - | - |
| Frekvence - Přepínání | 500kHz | - | - | - |
| Napětí - Vstup | - | - | - | - |
| Využívány IC / Part | MAX668 | - | - | - |
| Type Board | Fully Populated | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Hlavní účel | DC/DC, Step Up | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MAX668EVKIT+ PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MAX668EVKIT+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX668EUB+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6690MEE-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX66903-K00Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT ISO 15693 DEVELOPERS KIT
MAX668EUB+TGA5Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6690MEEAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG002Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6690MEE-TG096Analog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG11Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX66901-K00#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT DEV ISO 14443B/15693 RFID
MAX668EUB+TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUITVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.