- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.051 | $1.05 |
| 200+ | $0.407 | $81.40 |
| 500+ | $0.393 | $196.50 |
| 1000+ | $0.385 | $385.00 |
Technické specifikace MAX6018BEUR21
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6018BEUR21, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6018BEUR21
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 2.048V |
| Napětí - Vstup | 2.25V ~ 5.5V |
| Tolerance | ±0.4% |
| teplotní koeficient | 50ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 |
| Série | - |
| Typové označení | Series |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Typ výstupu | Fixed |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hluk - 10 Hz až 10 kHz | 175µVrms |
| Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz | 50µVp-p |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Supply | 6µA |
| Current - Výstup | 1 mA |
| Číslo základního produktu | MAX6018 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6018BEUR21.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX6018BEUR21+T | MAX6018AEUR21+T | MAX6018BEUR16+T | MAX6018AEUR21 |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| Hluk - 10 Hz až 10 kHz | - | - | - | - |
| Typové označení | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Vstup | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
MAX6018EUR21+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX6018AEUR21+Analog Devices / Maxim IntegratedVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.