- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
MAX323-325.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPrůvodce číslováním dílů
Part Numbering System.pdfTechnické specifikace MAX325EUA+
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX325EUA+, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX325EUA+
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Napájení, Single (V +) | 2.7V ~ 16V |
| Napětí - Napájení, Dual (V ±) | - |
| Čas spínače (Ton, Toff) (Max) | 150ns, 100ns |
| Spínací obvod | SPST - NO/NC |
| Dodavatel zařízení Package | 8-uMAX/uSOP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rezistence při stavu (Max) | 60Ohm |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet okruhů | 2 |
| Obvod multiplexeru / demultiplexu | 1:1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) | 100pA |
| Crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| Injekce nabíjení | 1pC |
| Srovnávání kanálů k kanálu (& delta; Ron) | 800mOhm |
| Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) | 9pF, 9pF |
| Číslo základního produktu | MAX325 |
| -3 dB šířka pásma | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX325EUA+.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX325EUA+T | MAX325CUA+ | MAX325ESA+T | MAX325EPA+ |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Napětí - Napájení, Single (V +) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rezistence při stavu (Max) | - | - | - | - |
| Srovnávání kanálů k kanálu (& delta; Ron) | - | - | - | - |
| Injekce nabíjení | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Čas spínače (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Napájení, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obvod multiplexeru / demultiplexu | - | - | - | - |
| Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) | - | - | - | - |
| -3 dB šířka pásma | - | - | - | - |
| Spínací obvod | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Crosstalk | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MAX325EUA+ PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MAX325EUA+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX32600-J85B+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SECURE MEAS SENSOR
MAX32600-P85B+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SECURE MEAS SENSOR
MAX32600-J85A+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SECURE MEAS SENSOR
MAX32600-P85B+WAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MEASUREMENT CONTROLLER
MAX32600-P85BAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX325EESAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX325ECSAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX32600-KIT-W#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAX32600 EVAL BRDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.