- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MAX3222E,32E,37E,41E,46E Datasheet.pdfPoznámky k aplikaci
Design Considerations for Data-Lump Cables.pdf Determining Clock Accuracy Requirements for UART C.pdf FAQs about Interface, RS-232, and RS-485 Circuits.pdfInformace o životním prostředí
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfPrůvodce číslováním dílů
Part Numbering System.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.452 | $6.45 |
| 10+ | $5.66 | $56.60 |
| 30+ | $5.177 | $155.31 |
| 100+ | $4.773 | $477.30 |
Technické specifikace MAX3222ECWN+T
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX3222ECWN+T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX3222ECWN+T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Typ | Transceiver |
| Dodavatel zařízení Package | 18-SOIC |
| Série | - |
| Přijímačová hystereze | 500 mV |
| Protokol | RS232 |
| Paket / krabice | 18-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet řidičů / Přijímače | 2/2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Duplex | Full |
| Rychlost přenosu dat | 1Mbps |
| Číslo základního produktu | MAX3222 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX3222ECWN+T.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX3222ECWN+ | MAX3222ECUP+T | MAX3222ECUP+TG071 | MAX3222ECTP+T |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Protokol | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ | - | - | - | - |
| Duplex | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Přijímačová hystereze | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Rychlost přenosu dat | - | - | - | - |
| Počet řidičů / Přijímače | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy MAX3222ECWN+T PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MAX3222ECWN+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX3222ECWNMaxim
MAX3222ECUP+Maxim
MAX3222EEAPMaxim
MAX3222ECUPAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX3222ECUP-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX3222EEPNAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX3222EETPMaxim
MAX3222EEAP+Maxim
MAX3222EEA+TAnalog Devices / Maxim IntegratedVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.