- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPrůvodce číslováním dílů
Part Numbering System.pdfTechnické specifikace MAX1880EUG+T
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Výstup | 2.7V ~ 13V |
| Napětí - Vstup | 2.7V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 24-TSSOP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | 0°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 4 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | MAX1880 |
| Aplikace | Converter, TFT LCD |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1880EUG+T.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX1880EUG+T | MAX1881EUG+ | MAX1880EUG+ | MAX1886EZK |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Číslo základního produktu | MAX1880 | MAX1881 | MAX1880 | MAX1886 |
| Počet výstupů | 4 | 4 | 4 | - |
| Paket / krabice | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Napětí - Výstup | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | - |
| Provozní teplota | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | - |
| Dodavatel zařízení Package | 24-TSSOP | 24-TSSOP | 24-TSSOP | TSOT-23-5 |
| Aplikace | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Napětí - Vstup | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Bulk |
Stáhněte si datové listy MAX1880EUG+T PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MAX1880EUG+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1880EUGAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX187EVC16-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION SYSTEM FOR MAX187
MAX187EVKIT-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX187
MAX187CPAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZK+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1882EUG+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1880EUG-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedHIGH-CURRENT VCOM DRIVE BUFFER
MAX187CEPA+Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.