- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DS1230W.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $27.83 | $27.83 |
| 204+ | $11.10 | $2,264.40 |
| 504+ | $10.73 | $5,407.92 |
| 996+ | $10.55 | $10,507.80 |
Technické specifikace DS1230W-100IND
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - DS1230W-100IND, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - DS1230W-100IND
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napište čas cyklu - slovo, | 100ns |
| Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Technika | NVSRAM (Non-Volatile SRAM) |
| Dodavatel zařízení Package | 28-EDIP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 28-DIP Module (0.600", 15.24mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 256Kbit |
| Paměťová organizace | 32K x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | NVSRAM |
| Číslo základního produktu | DS1230W |
| přístupová doba | 100 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated DS1230W-100IND.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DS1230WP-100IND | DS1230W-100 | DS1230ABP-70IND+ | DS1230WP-100+ |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ paměti | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy DS1230W-100IND PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro DS1230W-100IND - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
DS1230W-100IND+Maxim
DS1230WP-100Analog Devices / Maxim Integrated
DS1230WP-100+
DS1230W-150 Y150DSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.