- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.054 | $2.05 |
| 10+ | $2.001 | $20.01 |
| 30+ | $1.966 | $58.98 |
| 100+ | $1.93 | $193.00 |
Technické specifikace AT04-3P-BM04
Technické specifikace Amphenol Sine Systems Corp - AT04-3P-BM04, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol Sine Systems Corp - AT04-3P-BM04
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Audio |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | BoardLock™ AT |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | - |
| Balík | Tray |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 3 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.835" (21.21mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 |
| Funkce | Board Lock, Potting Wall |
| upevňovací Type | Latch Holder |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 13A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Circular |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Délka kontaktu - párování | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - |
| Kontakt Konec - Párování | Nickel |
| Typ konektoru | Receptacle |
| Číslo základního produktu | AT04-3P |
| Aplikace | Automotive, General Purpose, Industrial |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol Sine Systems Corp AT04-3P-BM04.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AT04-3P-BM04 | AT04-3P-BM02 | AT04-3P-BM01 | AT04-3P-BM03 |
| Výrobce | Amphenol Sine Systems Corp | Amphenol Sine Systems Corp | Amphenol Sine Systems Corp | Amphenol Sine Systems Corp |
| Tvar kontaktu | Circular | Circular | Circular | Circular |
| Číslo základního produktu | AT04-3P | AT04-3P | AT04-3P | AT04-3P |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 13A | 13A | 13A | 13A |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | Male Pin | Male Pin | Male Pin | Male Pin |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy |
| Kontakt Konec - Párování | Nickel | Gold | Gold | Nickel |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Shrouded - 4 Wall | Shrouded - 4 Wall | Shrouded - 4 Wall |
| Aplikace | Automotive, General Purpose, Industrial | Automotive, General Purpose, Industrial | Automotive, General Purpose, Industrial | Automotive, General Purpose, Industrial |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Typ konektoru | Receptacle | Receptacle | Receptacle | Receptacle |
| Styl | Board to Cable/Wire | Board to Cable/Wire | Board to Cable/Wire | Board to Cable/Wire |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Funkce | Board Lock, Potting Wall | Board Lock, Potting Wall | Board Lock | Board Lock |
| Výška izolace | 0.835" (21.21mm) | 0.835" (21.21mm) | 0.835" (21.21mm) | 0.835" (21.21mm) |
| Počet poloh Loaded | All | All | All | All |
| Balík | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Počet řádků | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Typ montáže | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic | Thermoplastic | Thermoplastic | Thermoplastic |
| Série | BoardLock™ AT | BoardLock™ AT | BoardLock™ AT | BoardLock™ AT |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |
| upevňovací Type | Latch Holder | Latch Holder | Latch Holder | Latch Holder |
| Ukončení | Solder | Solder | Solder | Solder |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 | IP67 | IP67 | IP67 |
| Izolační barva | Black | Black | Black | Black |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Počet poloh | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AT04-3P-BM04 PDF a dokumentaci Amphenol Sine Systems Corp pro AT04-3P-BM04 - Amphenol Sine Systems Corp.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.