- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Sestava/původ PCN
SFV_R Series Assembly Machine 20/Mar/2019.pdfBalení PCN
MOQ E9 29/Sep/2015.pdfTechnické specifikace SFV22R-2STBE9HLF
Technické specifikace Amphenol ICC (FCI) - SFV22R-2STBE9HLF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol ICC (FCI) - SFV22R-2STBE9HLF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Aorora |
| napìtí | 50V |
| Ukončení | Solder |
| Série | SFV-R |
| stoupání | 0.020" (0.50mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet poloh | 22 |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| páření cykly | 20 |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| zamykacím | Slide Lock |
| Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled, Halogen Free |
| pouzdro Color | Black |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška nad Board | 0.071" (1.80mm) |
| Plochý typ Flex | FFC, FPC |
| Funkce | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | 0.30mm, 0.33mm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.5A |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru / kontaktu | Contacts, Top |
| Kabel na jednom konci | Straight, Tapered |
| Číslo základního produktu | SFV22R |
| Pohon Materiál | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Halogen Free |
| Pohon Color | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol ICC (FCI) SFV22R-2STBE9HLF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SFV22R-2STBE5HLF | SFV22R-2STBE1HLF | SFV22R-1STBE9HLF | SFV22R-1STBE1HLF |
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Pohon Color | - | - | - | - |
| páření cykly | - | - | - | - |
| Typ konektoru / kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výška nad Board | - | - | - | - |
| Plochý typ Flex | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| zamykacím | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| pouzdro Color | - | - | - | - |
| Kabel na jednom konci | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ukončení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SFV22R-2STBE9HLF PDF a dokumentaci Amphenol ICC (FCI) pro SFV22R-2STBE9HLF - Amphenol ICC (FCI).
SFV22R-3STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-4STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-1STBE9HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-4STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-1STE1Amphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
SFV21R-4STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 21POS 0.5MM R/A
SFV23R-1STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 23POS 0.5MM R/A
SFV23R-1STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC BOTTOM 23POS 0.5MM R/A
SFV22R-2STBE5HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV21R-4STBE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 21POS 0.5MM R/A
SFV22R-2STE1Amphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC TOP 22POS 0.5MM R/A
SFV22R-3STE1HLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 22POS 0.5MM R/AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.