- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfTechnické specifikace HM2P07PNJ1U0GF
Technické specifikace Amphenol ICC (FCI) - HM2P07PNJ1U0GF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol ICC (FCI) - HM2P07PNJ1U0GF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Aorora |
| napìtí | 750Vrms |
| Ukončení | Press-Fit |
| Série | Millipacs® |
| stoupání | 0.079' (2.00mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 5 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 110 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Board Guide |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Využití konektor | - |
| Typ konektoru | Header, Male Pins |
| styl konektor | A 22 |
| Číslo základního produktu | HM2P07 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol ICC (FCI) HM2P07PNJ1U0GF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HM2P07PNJ1U0GFLF | HM2P07PNJ1U0GLLF | HM2P07PNJ1U4GFLF | HM2P07PNJ1U4GF |
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Ukončení | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| styl konektor | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Využití konektor | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Stáhněte si datové listy HM2P07PNJ1U0GF PDF a dokumentaci Amphenol ICC (FCI) pro HM2P07PNJ1U0GF - Amphenol ICC (FCI).
HM2P07PNK1C4GFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNJ1U0GLAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNK150GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HARD METRIC
HM2P07PNH2R4GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HARD METRIC
HM2P07PNH2R4GFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNJ1U0GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HARD METRIC
HM2P07PNJ1U4GFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNG2K4GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNH270GFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNH240GFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNJ1U4GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HARD METRIC
HM2P07PNK150GFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNJ1U0GLLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNK1C4GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNG2K4GFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNH270GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNH240GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
HM2P07PNG240GFLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FITVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.