- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Micro/Mini Power Series Brief.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.672 | $0.67 |
Technické specifikace G874D141202CEU
Technické specifikace Amphenol ICC (Commercial Products) - G874D141202CEU, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol ICC (Commercial Products) - G874D141202CEU
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Aorora |
| napìtí | 600V |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | Mini Power |
| Rozteč řádků - Párování | 0.165' (4.20mm) |
| Pitch - Párování | 0.165' (4.20mm) |
| Balík | Tray |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -30°C ~ 80°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 14 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.504' (12.80mm) |
| Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Locking Ramp |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.138' (3.50mm) |
| Délka kontaktu - párování | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Tin |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | G874D |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol ICC (Commercial Products) G874D141202CEU.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | G874D101202CEU | G874D161202CEU | G874D241202CEU | G874D041202CEU |
| Výrobce | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy G874D141202CEU PDF a dokumentaci Amphenol ICC (Commercial Products) pro G874D141202CEU - Amphenol ICC (Commercial Products).
G874D201202CEUAmphenol ICC (Commercial Products)CONN HEADER VERT 20POS 4.2MM
G874D221202CEUAmphenol ICC (Commercial Products)CONN HEADER VERT 22POS 4.2MM
G874D24110PTEUAir LB (Amphenol Pcd)
G874D161202CEUAmphenol ICC (Commercial Products)CONN HEADER VERT 16POS 4.2MM
G8751F6-14GlenairCONNECTOR
G8751H8-70GlenairCONNECTOR
G8744-1812-6MGlenairCONNECTOR
G8744-3616-5NFGlenairCONNECTOR
G8751D4-1GlenairCONNECTOR
G8744-222-4NFGlenairCONNECTORVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.