- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Bergstik II Header SR R/A.pdfPCN zastarávání/ EOL
Bergstik Header Series 09/Apr/2012.pdfTechnické specifikace 79428-128HLF
Technické specifikace Amphenol ICC (FCI) - 79428-128HLF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol ICC (FCI) - 79428-128HLF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Aorora |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | BERGSTIK® II |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.695" (17.65mm) |
| Provozní teplota | - |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 28 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.100" (2.54mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.120" (3.05mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.475" (12.07mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold or Gold, GXT™ |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | 79428 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol ICC (FCI) 79428-128HLF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 79428-120HLF | 79428-123HLF | 79428-124HLF | 79428-129HLF |
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 79428-128HLF PDF a dokumentaci Amphenol ICC (FCI) pro 79428-128HLF - Amphenol ICC (FCI).
79428-131HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
79428-123HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 23POS 2.54MM
79428-124HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
79428-134HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
79428-129HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 29POS 2.54MM
79428-121HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
79428-126HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
79428-132HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
79428-401HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 1POS
79428-136HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
79428-125HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
79428-130HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
79428-127HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 27POS 2.54MM
79428-133HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
79428-119HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
79428-122HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
79428-135HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
79428-120HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 20POS 2.54MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.