- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Documentation Change 28/FEB/2023.pdfSestava/původ PCN
Multiple Devices Location 25/Apr/2019.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.813 | $0.81 |
Technické specifikace 10127819-10111LF
Technické specifikace Amphenol ICC (FCI) - 10127819-10111LF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol ICC (FCI) - 10127819-10111LF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Aorora |
| napìtí | 600V |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | Minitek® Pwr 4.2 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.165" (4.20mm) |
| Pitch - Párování | 0.165" (4.20mm) |
| Balík | Tray |
| Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 10 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.386" (9.80mm) |
| Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Locking Ramp |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | Varies by Wire Gauge |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.138" (3.50mm) |
| Délka kontaktu - párování | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | Flash |
| Kontakt Dokončit - Post | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | 10127819 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol ICC (FCI) 10127819-10111LF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 10127819-1011GLF | 10127819-10211LF | 10127819-10121LF | 10127819-10211PLF |
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 10127819-10111LF PDF a dokumentaci Amphenol ICC (FCI) pro 10127819-10111LF - Amphenol ICC (FCI).
10127819-0822GPLFAmphenol ICC (FCI)CONN PWR4.2 RA HEADER
10127819-10211PLFAmphenol ICC (FCI)CONN PWR4.2 RA HEADER
10127819-1011GLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 10POS 4.2MM
10127819-0822GLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 8POS 4.2MM
10127819-08221LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 8POS 4.2MM
10127819-08221PLFAmphenol ICC (FCI)CONN PWR4.2 RA HEADER
10127819-0821GLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 8POS 4.2MM
10127819-08411PLFAmphenol ICC (FCI)CONN PWR4.2 RA HEADER
10127819-1012GLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 10POS 4.2MM
10127819-10222PLFAmphenol ICC (FCI)CONN PWR4.2 RA HEADER
10127819-08212LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 8POS 4.2MM
10127819-10121LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 10POS 4.2MM
10127819-08212PLFAmphenol ICC (FCI)CONN PWR4.2 RA HEADER
10127819-10221LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 10POS 4.2MM
10127819-10212LFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 10POS 4.2MM
10127819-08222PLFAmphenol ICC (FCI)CONN PWR4.2 RA HEADER
10127819-1021GLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER R/A 10POS 4.2MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.