- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
TJxx71x400J0G Drawing.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.208 | $4.21 |
Technické specifikace TJ2371540000G
Technické specifikace Amphenol Anytek - TJ2371540000G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol Anytek - TJ2371540000G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Anytek |
| Délka drátu drátu | 7-8mm |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | 0.34-2.5mm² |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 12-24 AWG |
| Napětí - UL | 300 V |
| Napětí - IEC | 300 V |
| Typ | Plug, Female Sockets |
| Točivý moment - Šroub | 0.56 Nm (5.0 Lb-In) |
| styl koncovky | Screw |
| Série | TJ |
| Rozměr šroubu | M3 |
| Pozice za úroveň | 23 |
| Plug Wire Entry | 180° |
| stoupání | 0.197' (5.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 115°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 23 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.634' (16.10mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| hlavička orientace | - |
| Funkce | Retention Latches (Non-Wire Side), Strain Relief |
| Proud - UL | 20 A |
| Proud - IEC | 20A |
| Délka kontaktu | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Copper |
| Barva | Green |
| Číslo základního produktu | TJ23 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol Anytek TJ2371540000G.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TJ2371500000G | TJ2371040000G | TJ2371560000G | TJ2371520000G |
| Výrobce | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| stoupání | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TJ2371540000G PDF a dokumentaci Amphenol Anytek pro TJ2371540000G - Amphenol Anytek.
TJ2351870000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM
TJ2411020000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM
TJ2371860000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371000000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371800000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ23715600J0GAmphenol FCITERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2351860000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM
TJ2371840000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371040000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371820000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371570000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371020000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371870000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371060000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371560000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TJ2371070000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.