- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.758 | $2.76 |
| 200+ | $1.101 | $220.20 |
| 500+ | $1.064 | $532.00 |
| 1000+ | $1.046 | $1,046.00 |
Technické specifikace HB1022800000G
Technické specifikace Amphenol Anytek - HB1022800000G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol Anytek - HB1022800000G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Anytek |
| drát Ukončení | Screwless - Push Button Clamp |
| Wire Gauge | 18-24 AWG |
| Napětí | 300 V |
| Točivý moment - Šroub | - |
| Série | HB |
| závit | - |
| Screw Materiál - Pokovování | - |
| Pozice za úroveň | 10 |
| stoupání | 0.295' (7.50mm) |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 115°C |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| páření Orientace | Horizontal with Board |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| Funkce | Interlocking (Side) |
| Aktuální | 10 A |
| Materiál kontaktu - Pokovování | Brass - Tin Plated |
| Barva | Gray |
| Svorka Materiál - Pokovování | Steel, Stainless |
| Číslo základního produktu | HB10 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol Anytek HB1022800000G.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HB1012800000G | HB1002800000G | HB1021800000G | HB1041800000G |
| Výrobce | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek |
| Aktuální | - | - | - | - |
| drát Ukončení | - | - | - | - |
| páření Orientace | - | - | - | - |
| Screw Materiál - Pokovování | - | - | - | - |
| závit | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Svorka Materiál - Pokovování | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál kontaktu - Pokovování | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
HB1012800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10POS SIDE ENT 10MM PCB
HB1011800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10POS SIDE ENT 10MM PCB
HB1041810000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 3.96MM PCB
HB1100KFZAETE Connectivity Passive ProductRES 100K OHM 1% 1W AXIAL
HB1021800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 7.5MM PCB
HB1001800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
HB1011810000GAmphenol AnytekTERM BLK 10POS SIDE ENT 10MM PCB
HB1002800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
HB1041800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 3.96MM PCB
HB1001810000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
HB1031800000GAmphenol AnytekTERM BLK 10P SIDE ENT 3.81MM PCB
HB100204ROSINKA
HB1071-2LONEON
HB1030-2R5106-1Eaton - Electronics DivisionCAP 10F -10% +30% 2.5V T/HVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.