- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
RDC60.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $31.84 | $31.84 |
| 200+ | $12.70 | $2,540.00 |
| 500+ | $12.28 | $6,140.00 |
| 1000+ | $12.07 | $12,070.00 |
Technické specifikace RDC60-391K-RC
Technické specifikace Allied Components International - RDC60-391K-RC, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Allied Components International - RDC60-391K-RC
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Allied Components International |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | Radial |
| Velikost / Rozměry | 2.000" Dia (50.80mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | RDC60 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Radial, Vertical Cylinder |
| Balík | Box |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnost | 390 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 1.500" (38.10mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 55mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 13.5 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 13.6A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH info available upon request |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Allied Components International RDC60-391K-RC.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RDC60-331K-RC | RDC60-393K-RC | RDC60-392K-RC | RDC60-181K-RC |
| Výrobce | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International |
| Série | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RDC60-391K-RC PDF a dokumentaci Allied Components International pro RDC60-391K-RC - Allied Components International.
RDCB-37P(05)Hirose Electric Co LtdCONN D-SUB PLUG PNL MNT T/H R/A
RDC803001AALPS
RDC803101A(ALPS)Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.