- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.547 | $1.55 |
| 200+ | $0.618 | $123.60 |
| 500+ | $0.597 | $298.50 |
| 1000+ | $0.587 | $587.00 |
Technické specifikace LRC20-471M-RC
Technické specifikace Allied Components International - LRC20-471M-RC, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Allied Components International - LRC20-471M-RC
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Allied Components International |
| Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | LRC20 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -25°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnost | 470 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.087" (2.21mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 5MHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 25Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 60 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH info available upon request |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Allied Components International LRC20-471M-RC.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LRC20-470M-RC | LRC20-4R7M-RC | LRC20-391M-RC | LRC20-331M-RC |
| Výrobce | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.