- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfDatasheets
J3 Series.pdfDalší související dokumenty
Legacy_Fab-13_NOR.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.15 | $3.15 |
| 200+ | $1.22 | $244.00 |
| 500+ | $1.177 | $588.50 |
| 1000+ | $1.155 | $1,155.00 |
Technické specifikace JS28F128J3F75B
Technické specifikace Alliance Memory, Inc. - JS28F128J3F75B, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Alliance Memory, Inc. - JS28F128J3F75B
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Alliance Memory, Inc. |
| Napište čas cyklu - slovo, | 75ns |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technika | FLASH - NOR |
| Dodavatel zařízení Package | 56-TSOP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Non-Volatile |
| Velikost paměti | 128Mbit |
| Paměťová organizace | 16M x 8, 8M x 16 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | FLASH |
| Číslo základního produktu | JS28F128J3 |
| přístupová doba | 75 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Alliance Memory, Inc. JS28F128J3F75B.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JS28F128J3F75B TR | JS28F128J3F75A | JS28F128J3F75A | JS28F128J3D75B TR |
| Výrobce | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Alliance Memory, Inc. | Micron Technology Inc. |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy JS28F128J3F75B PDF a dokumentaci Alliance Memory, Inc. pro JS28F128J3F75B - Alliance Memory, Inc..
JS28F128J3F75A+Micron Technology
JS28F128J3F-75AMicron
JS28F128J3F75Micron Technology
JS28F128J3FIntel
JS28F128J3D75ESIntel
JS28F128M29EWHMicron Technology
JS28F128M29EWLNUMONYXVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.