- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Změna stavu části PCN
Mult Dev Status Chgs 23/Sep/2020.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.10 | $5.10 |
| 300+ | $1.974 | $592.20 |
| 600+ | $1.904 | $1,142.40 |
| 900+ | $1.87 | $1,683.00 |
Technické specifikace AS6C8016A-55BIN
Technické specifikace Alliance Memory, Inc. - AS6C8016A-55BIN, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Alliance Memory, Inc. - AS6C8016A-55BIN
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Alliance Memory, Inc. |
| Napište čas cyklu - slovo, | 55ns |
| Napětí - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Technika | SRAM - Asynchronous |
| Dodavatel zařízení Package | 48-FPBGA (10x8) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 48-VFBGA |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 8Mbit |
| Paměťová organizace | 512K x 16 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | SRAM |
| Číslo základního produktu | AS6C8016 |
| přístupová doba | 55 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Alliance Memory, Inc. AS6C8016A-55BIN.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AS6C8016A-55BINTR | AS6C8016A-55ZINTR | AS6C8016-55BIN | AS6C8016A-55ZIN |
| Výrobce | Alliance Memory, Inc. | Alliance Memory, Inc. | Alliance Memory, Inc. | Alliance Memory, Inc. |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Technika | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy AS6C8016A-55BIN PDF a dokumentaci Alliance Memory, Inc. pro AS6C8016A-55BIN - Alliance Memory, Inc..
AS6C8016B-45ZINAlliance Memory, Inc.IC SRAM 8MBIT PARALLEL 44TSOP II
AS6C8016B-55BINAlliance Memory, Inc.IC SRAM 8MB PARALLEL 48FPBGA
AS6C8016B-45BINTRAlliance Memory, Inc.MEMORY
AS6C8016B-55BINTRAlliance Memory, Inc.IC SRAM 8MB PARALLEL 48FPBGA
AS6C8016B-45BINAlliance Memory, Inc.IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48TFBGA
AS6C8008B-45ZINTRAlliance Memory, Inc.MEMORY
AS6C8016B-45ZINTRAlliance Memory, Inc.MEMORY
AS6C8008B-45ZINAlliance Memory, Inc.IC SRAM 8MBIT PARALLEL 44TSOP IIVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.