- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.85 | $0.85 |
Technické specifikace C5S-18.432-10-1520-CT
Technické specifikace Aker Technology USA - C5S-18.432-10-1520-CT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Aker Technology USA - C5S-18.432-10-1520-CT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Aker Technology USA |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 10pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm |
| Frekvence | 18.432 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 50 Ohms |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Aker Technology USA C5S-18.432-10-1520-CT.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C5S-18.432-10-1530-X-CT | C5S-18.432-10-1520-R | C5S-18.432-10-1520-M | C5S-18.432-10-1530-X-R |
| Výrobce | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| zátěž kapacitní | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Pracovní režim | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
C5S-18.080-10-50100-X1-MAker Technology USACRYSTAL 18.0800MHZ 10PF SMD
C5S-18.080-8-50100-X1-MAker Technology USACRYSTAL 18.0800MHZ 8PF SMD
C5S-18.432-10-1520-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
C5S-18.080-12-50100-X1-MAker Technology USACRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
C5S-18.432-10-1530-X-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
C5S-18.080-12-50100-X1-CTAker Technology USACRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
C5S-18.080-10-50100-X1-CTAker Technology USACRYSTAL 18.0800MHZ 10PF SMD
C5S-18.432-10-1530-X-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
C5S-18.080-8-50100-X1-CTAker Technology USACRYSTAL 18.0800MHZ 8PF SMD
C5S-18.432-12-1010-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 12PF SMD
C5S-18.432-12-1015-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 12PF SMD
C5S-18.432-12-1010-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 12PF SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.