- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $297.64 | $297.64 |
Technické specifikace M28840/21CA1CBG1
Technické specifikace Amphenol PCD - M28840/21CA1CBG1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol PCD - M28840/21CA1CBG1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Air LB (Amphenol Pcd) |
| napìtí | - |
| Ukončení | Crimp |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | A |
| Shell Size - Insert | 11-1 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium |
| Série | MIL-DTL-28840 |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Bag |
| Orientace | 1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 7 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Sealed |
| Funkce | Backshell, Cable Clamp |
| upevňovací Type | Threaded |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 7.5A |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | - |
| kabel Zahájení | 0.344" (8.74mm) |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol PCD M28840/21CA1CBG1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M28840/21CA1CBS1 | M28840/21CA1CBD1 | M28840/21CA1CBP1 | M28840/21CA1CBF1 |
| Výrobce | Amphenol PCD | Amphenol PCD | Amphenol PCD | Amphenol PCD |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - | - | - | - |
| Materiál skeletu | - | - | - | - |
| Shell Size - Insert | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Primární materiál | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kabel Zahájení | - | - | - | - |
| montážní Feature | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Shell Size, MIL | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Vložte materiál | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| napìtí | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
M28840/21CA1CBP1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CA1CBF1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CA1CBG1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CA1CBD1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CA1BBS1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENV
M28840/21CA1CBE1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENV
M28840/21CA1BBS1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CA1CBF1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENV
M28840/21CA1CBP1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENV
M28840/21CB1ABE1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CB1ABD1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CA1CBD1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENV
M28840/21CA1CBE1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CB1ABD1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENV
M28840/21CA1CBS1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENV
M28840/21CA1BBP1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CA1CBS1-LCAmphenol PCDCONN-LC, IN-LINE RECPT WITH STR
M28840/21CB1ABE1Amphenol PCDCONN, IN-LINE RECPT WITH STR ENVVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.