- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
52746-xx90.pdfTechnické specifikace 52746-1890
Technické specifikace Affinity Medical Technologies - a Molex company - 52746-1890, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Affinity Medical Technologies - a Molex company - 52746-1890
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Molex |
| napìtí | 50V |
| Ukončení | Solder |
| Série | 52746 |
| stoupání | 0.020" (0.50mm) |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Ostatní jména | 052746-1890 052746-1890-C 0527461890 0527461890-C 52746-1817 52746-1890-C 527461890 527461890-C |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C |
| Počet poloh | 18 |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| páření cykly | - |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| zamykacím | Slide Lock |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál krytu | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| pouzdro Color | - |
| Výška nad Board | 0.079" (2.00mm) |
| Plochý typ Flex | FFC, FPC |
| Funkce | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | 0.30mm |
| Detailní popis | 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.5A |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Tin |
| Typ konektoru / kontaktu | Contacts, Bottom |
| Kabel na jednom konci | Straight, Tapered |
| Pohon Materiál | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Pohon Color | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Affinity Medical Technologies - a Molex company 52746-1890.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 52746-1690 | 52746-1870 | 52746-1990 | 52746-1790 |
| Výrobce | Molex | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| pouzdro Color | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| Plochý typ Flex | - | - | - | - |
| Pohon Materiál | - | - | - | - |
| Obal | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Typ konektoru / kontaktu | - | - | - | - |
| páření cykly | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Výška nad Board | - | - | - | - |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
| Kabel na jednom konci | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Ostatní jména | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| zamykacím | - | - | - | - |
| Detailní popis | - | - | - | - |
| Pohon Color | - | - | - | - |
| Konektory FFC, FCB Tloušťka | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 52746-1890 PDF a dokumentaci Affinity Medical Technologies - a Molex company pro 52746-1890 - Affinity Medical Technologies - a Molex company.
52746-2033Molex0.5 FPC ZIF HSG ASSY RA 20CKT EM
52746-2033-TR250Molex52746-2033-TR250
52746-1790Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN FFC BOTTOM 17POS 0.50MM R/A
52746-1671-TR250Molex0.5 FPC ZIF HSG ASSY SMTRA16CKTE
52746-1990Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN FFC BOTTOM 19POS 0.50MM R/A
52746-2071Affinity Medical Technologies - Molex
527460871Affinity Medical Technologies - Molex
527460671Affinity Medical Technologies - Molex
52746-1670Molex0.5 FPC ZIF HSG ASSY RA 16C
52746-1871Affinity Medical Technologies - Molex
52746-1690Molex16 CKT RGT/ANG FPC ZIF 0.5
52746-1770Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN FFC BOTTOM 17POS 0.50MM R/A
52746-2090Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A
52746-1970Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN FFC BOTTOM 19POS 0.50MM R/AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.