- Jess***Jones
- 2026/04/17
Balení PCN
2.73KHz.pdfDatasheets
19902-011 Prod Spec.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.255 | $0.26 |
Technické specifikace 0190700155
Technické specifikace Molex - 0190700155, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Molex - 0190700155
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Molex |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Šířka - vnější okraje | 0.592' (15.04mm) |
| Tloušťka | - |
| Ukončení | Crimp |
| Terminal Type | Circular |
| Stud / Tab Size | 5/16 Stud |
| Série | InsulKrimp |
| Balík | Bulk |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál - Izolace | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Délka - Celkově | 1.350' (34.29mm) |
| izolace Průměr | 0.250' (6.35mm) |
| Izolace | Insulated |
| Funkce | - |
| Materiál kontaktu | Copper |
| Kontakt Finish | Tin |
| Barva | Yellow |
| Číslo základního produktu | 019070 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Molex 0190700155.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0190700154 | 0190700150 | 0190700151 | 0190700145 |
| Výrobce | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Stud / Tab Size | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Tloušťka | - | - | - | - |
| izolace Průměr | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Izolace | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Šířka - vnější okraje | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Terminal Type | - | - | - | - |
| Délka - Celkově | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy 0190700155 PDF a dokumentaci Molex pro 0190700155 - Molex.
0190700146MolexCONN RING CIRC 10-12AWG #8 CRIMP
0190700180MolexC-228-08X MC100 (100/BAG) CUSTOM
0190700161MolexCONN RING 6AWG #5/16 CRIMP
0190700158MolexRING INSULKRIMP EXPANDED (E-257-
0190700183MolexC-240-38X MC100 (100/BAG) CUSTOM
0190700181MolexC-228-10X MC100 (100/BAG) CUSTOM
0190700184MolexC-201-12X (25/BAG) (190700184)
0190700182MolexC-230-14X MC100 (100/BAG) CUSTOM
0190700179MolexC-201-12X MC100 (100/BAG) CUSTOMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.