- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $206.237 | $206.24 |
Technické specifikace 2-1617019-0
Technické specifikace TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine - 2-1617019-0, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine - 2-1617019-0
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Aerospace Defense and Marine / TE Connectivity |
| styl koncovky | Solder Hook |
| spínací napětí | 115VAC, 28VDC - Max |
| Série | FW, CII |
| Seal Hodnocení | Sealed - Hermetically |
| Doba uvolnění | 5 ms |
| Typ relé | General Purpose |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| vypínací čas | 5 ms |
| Musí uvolnit napětí | 1.47 VDC |
| Musí provozovat napětí | 13.5 VDC |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Funkce | - |
| Kontakt Rating (aktuální) | 3 A |
| Materiál kontaktu | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage | 26.5VDC |
| Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 675 Ohms |
| Izolace cívky | - |
| Coil Current | 39.3 mA |
| Číslo základního produktu | 1617019 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0050 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 2-1617019-0.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 2-1617019-4 | 2-1617019-6 | 2-1617019-3 | 2-1617020-0 |
| Výrobce | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Kontaktní formulář | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Odpor cívky | - | - | - | - |
| Typ cívky | - | - | - | - |
| Doba uvolnění | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| spínací napětí | - | - | - | - |
| Typ relé | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Coil Voltage | - | - | - | - |
| Izolace cívky | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Musí provozovat napětí | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Seal Hodnocení | - | - | - | - |
| Kontakt Rating (aktuální) | - | - | - | - |
| vypínací čas | - | - | - | - |
| Musí uvolnit napětí | - | - | - | - |
| Coil Current | - | - | - | - |
2-1617020-0TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineRELAY DPDT 5A 6.3-110V
2-1617016-0TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine3SBK6072H2 = 2PDT FULL SIZE GR
2-1617022-3TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineFW5A1195G01 = 2020 FW5A RELAY
2-1617019-6TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineRELAY 3A 26.5V
2-1617020-1TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineFW1205S05 = SUPERCEDES 3SBK108
2-1617011-7TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine3SAE5041K1 = 2PDT FULL SIZE S
2-1617007-8TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine3SAV5004E2 = RELAY
2-1617012-6TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine3SAF2230A2 = 2PDT FULL SIZE GR
2-1617011-3TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine3SAE5001K1 = 2PDT FULL SIZE S
2-1617012-5TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine3SAF2227A2 = 2PDT FULL SIZE GR
2-1617022-0TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineFW5A1167S01 = 2020 FW5A RELAY
2-1617022-2TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineFW5A1193S08 = FW5A FULL SIZE R
2-1617019-4TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineRELAY 3A 48V
2-1617012-2TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine3SAF2160A3 = 2PDT FULL SIZE GRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.