- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace RL3006-50-100-25-PTO
Technické specifikace Amphenol Thermometrics - RL3006-50-100-25-PTO, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol Thermometrics - RL3006-50-100-25-PTO
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Sensors / Amphenol |
| Napětí - Max | 25V |
| Typ | Ceramic |
| Doba do vypnutí | 35 s |
| Tloušťka (Max) | - |
| Velikost / Rozměry | 0.350' Dia x 0.150' T (8.90mm x 3.80mm) |
| Série | PTO |
| Odpor - 25 ° C (typ) | 50 Ohms |
| hodnocení | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Radial, Disc |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozestup vývodù | 0.250' (6.35mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.350' (8.89mm) |
| Číslo základního produktu | RL3006 |
| Schválení agentura | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol Thermometrics RL3006-50-100-25-PTO.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RL3006-50-110-25-PTO | RL3006-50-30-25-PTO | RL3006-50-60-25-PTO | RL3006-50-40-25-PTO |
| Výrobce | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Doba do vypnutí | - | - | - | - |
| Odpor - 25 ° C (typ) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Max | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy RL3006-50-100-25-PTO PDF a dokumentaci Amphenol Thermometrics pro RL3006-50-100-25-PTO - Amphenol Thermometrics.
RL3006-10.5K-150-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 20KOHM 4728K DISC
RL3006-231-95-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 400OHM 3965K DISC
RL3006-1377-120-D1Amphenol ThermometricsTHERM NTC 2.5KOHM 4356K DISC
RL3006-15.7K-155-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 30KOHM 4783K DISC
RL3006-436-97-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 750OHM 3972K DISC
RL3006-16.2K-138-D1Amphenol ThermometricsTHERMISTOR NTC 30KOHM 4561K DISCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.