- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
RL20 Series, NTC Type.pdfTechnické specifikace RL2003-62.4-73-S37
Technické specifikace Amphenol Thermometrics - RL2003-62.4-73-S37, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol Thermometrics - RL2003-62.4-73-S37
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Sensors / Amphenol |
| Série | RL2003 |
| Odpor v Ohmech při 25 ° C | 100 |
| Resistance Tolerance | - |
| Paket / krabice | Disc, 5.6mm Dia x 3.0mm W |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -50°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka - Lead Wire | 1.50' (38.00mm) |
| Číslo základního produktu | RL2003 |
| B25 / 85 | 3468K |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 100 | - |
| B0 / 50 | - |
| B Hodnota Tolerance | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol Thermometrics RL2003-62.4-73-S37.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RL2003-62.4-73-D1 | RL2004-16.4-59-D1 | RL2004-93.6-73-D1 | RL2005-1148-103-SA |
| Výrobce | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics | Amphenol Thermometrics |
| Délka - Lead Wire | - | - | - | - |
| B25 / 75 | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| B0 / 50 | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Resistance Tolerance | - | - | - | - |
| Odpor v Ohmech při 25 ° C | - | - | - | - |
| B25 / 50 | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| B25 / 85 | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| B Hodnota Tolerance | - | - | - | - |
| B25 / 100 | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RL2003-62.4-73-S37 PDF a dokumentaci Amphenol Thermometrics pro RL2003-62.4-73-S37 - Amphenol Thermometrics.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.