- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické specifikace CX10S-DG0BGB-P-A-DK00000
Technické specifikace Advanced Energy - CX10S-DG0BGB-P-A-DK00000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Advanced Energy - CX10S-DG0BGB-P-A-DK00000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Energy |
| Napětí - výstup 6 | 24V |
| Napětí - výstup 5 | 24V |
| Napětí - Výstup 4 | 12V |
| Napětí - Výstup 3 | 24V |
| Napětí - Výstup 2 | 24V |
| Napětí - Výstup 1 | 48V |
| Napětí - Izolace | 4 kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC |
| Typ | Enclosed |
| Standardní číslo | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Velikost / Rozměry | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Série | COOLX®1000 |
| Příkon (W) | 800W |
| Balík | Box |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 7 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Požadováno minimální zatížení | No |
| Funkce | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Účinnost | 93% |
| Aktuální - výstup 6 | 3 A |
| Aktuální - výstup 5 | 3 A |
| Aktuální - výstup 4 | 15 A |
| Aktuální - výstup 3 | 3 A |
| Aktuální - výstup 2 | 3 A |
| Aktuální - výstup 1 | 4.17 A |
| Číslo základního produktu | CX10S |
| Schválení agentura | CSA, EN, IEC, UL |
| Aplikace | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Advanced Energy CX10S-DG0BGB-P-A-DK00000.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CX10S-DG0BDG-P-A-DK00000 | CX10S-DG0BDB-P-A-DK00000 | CX10S-DG0BGC-P-A-DK00000 | CX10S-DG0BGH-P-A-DK00000 |
| Výrobce | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální - výstup 6 | - | - | - | - |
| Aktuální - výstup 4 | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální - výstup 3 | - | - | - | - |
| Aktuální - výstup 1 | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Napětí - výstup 5 | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 4 | - | - | - | - |
| Aktuální - výstup 2 | - | - | - | - |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Požadováno minimální zatížení | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Napětí - Vstup | - | - | - | - |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Aktuální - výstup 5 | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Výstup 1 | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Standardní číslo | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | - | - | - |
| Napětí - výstup 6 | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.