- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
Abracon REACH.pdfTechnické specifikace AX7MAF1-488.8000T
Technické specifikace Abracon LLC - AX7MAF1-488.8000T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Abracon LLC - AX7MAF1-488.8000T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Abracon |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | ClearClock™ AX7 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 8-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | CML |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 488.8 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 68mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 67mA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Abracon LLC AX7MAF1-488.8000T.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AX7MAF1-488.8000 | AX7MAF1-488.8000C | AX7MAF1-480.0000T | AX7MAF1-475.0000T |
| Výrobce | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AX7MAF1-488.8000T PDF a dokumentaci Abracon LLC pro AX7MAF1-488.8000T - Abracon LLC.
AX7MAF1-480.0000Abracon LLCXTAL OSC XO 480.0000MHZ CML SMD
AX7MAF1-500.0000Abracon LLCXTAL OSC XO 500.0000MHZ CML SMD
AX7MAF1-50.0000Abracon LLCXTAL OSC XO 50.0000MHZ CML SMD
AX7MAF1-475.0000Abracon LLCXTAL OSC XO 475.0000MHZ CML SMD
AX7MAF1-491.5200Abracon LLCXTAL OSC XO 491.5200MHZ CML SMD
AX7MAF1-488.8000Abracon LLCXTAL OSC XO 488.8000MHZ CML SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.