- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
AMPM Series.pdfInformace o životním prostředí
Abracon REACH.pdfTechnické specifikace AMPMGGA-33.3330T3
Technické specifikace Abracon LLC - AMPMGGA-33.3330T3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Abracon LLC - AMPMGGA-33.3330T3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Abracon |
| Napětí - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Série | AMPM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | CMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 33.333 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | MEMS |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Abracon LLC AMPMGGA-33.3330T3.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AMPMGGA-33.3333T3 | AMPMGGA-33.3330T | AMPMGGA-33.3300T3 | AMPMGGA-33.333333T3 |
| Výrobce | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy AMPMGGA-33.3330T3 PDF a dokumentaci Abracon LLC pro AMPMGGA-33.3330T3 - Abracon LLC.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.