- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
WxA,LxA_Capacitor Array (IPC).pdfTechnické specifikace W2A2ZC222KAT2A
Technické specifikace KYOCERA AVX - W2A2ZC222KAT2A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KYOCERA AVX - W2A2ZC222KAT2A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napětí - Jmenovitá | 10 V |
| Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | X7R |
| Dodavatel zařízení Package | 0508 (1220 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm) |
| Série | IPC |
| hodnocení | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 0508 (1220 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Počet kondenzátorů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| dielektrikum Materiál | Ceramic |
| Typ obvodu | Isolated |
| kapacitní | 2200pF |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KYOCERA AVX W2A2ZC222KAT2A.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | W2A2ZC152KAT4A | W2A2ZC473KAT2A | W2A2ZC102MAT2A | W2A2ZC104KAT2A |
| Výrobce | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| dielektrikum Materiál | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ obvodu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet kondenzátorů | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy W2A2ZC222KAT2A PDF a dokumentaci KYOCERA AVX pro W2A2ZC222KAT2A - KYOCERA AVX.
W2A2ZC104MAT2FKYOCERA AVXCAP ARRAYVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.