- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 100+ | $0.001 | $0.10 |
| 1000+ | $0.001 | $1.00 |
| 3000+ | $0.001 | $3.00 |
| 15000+ | $0.001 | $15.00 |
| 45000+ | $0.001 | $45.00 |
Technické specifikace CM03X5R105M06AH
Technické specifikace KYOCERA AVX - CM03X5R105M06AH, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KYOCERA AVX - CM03X5R105M06AH
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| teplotní koeficient | X5R |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Série | CM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 1 µF |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KYOCERA AVX CM03X5R105M06AH.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CM03X5R105M10AH | CM03X5R105M16AH | CM03X5R105K06AH | CM03X5R225M06AH |
| Výrobce | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
CM03CH100J50AH-VCKYOCERA Corporation
CM03X5R223K06AHKYOCERA Corporation
CM03CG3R9C25AHAVX (KYOCERA AVX)
CM03CG2R0C50AHAVX (KYOCERA AVX)
CM03CH3R2B25AHKYOCERA Corporation
CM03X5R224M06AHKYOCERA Corporation
CM03X5R221K25AH-VCKYOCERA Corporation
CM03CG120J25AHAVX (KYOCERA AVX)
CM03CG8R2C25AHAVX (KYOCERA AVX)
CM03CH101J50AH-VCKYOCERA Corporation
CM03X5R222K10AHAVX (KYOCERA AVX)
CM03X5R105M10AH-VCKYOCERA Corporation
CM03X5R105M06AH-VATAIYO
CM03AXISTRCHAMPIONVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.