- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.278 | $0.28 |
| 10+ | $0.229 | $2.29 |
| 30+ | $0.207 | $6.21 |
| 100+ | $0.181 | $18.10 |
| 500+ | $0.17 | $85.00 |
| 1000+ | $0.163 | $163.00 |
Technické specifikace 12105C475K4T2A
Technické specifikace KYOCERA AVX - 12105C475K4T2A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KYOCERA AVX - 12105C475K4T2A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | - |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 4.7 µF |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KYOCERA AVX 12105C475K4T2A.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 12105C475K4T4A | 12105C475M4T2A | 12105C475K4Z2A | 12105C475KAT2A |
| Výrobce | AVX Corporation | AVX Corporation | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy 12105C475K4T2A PDF a dokumentaci KYOCERA AVX pro 12105C475K4T2A - KYOCERA AVX.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.