- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
P1330(R) Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.571 | $7.57 |
| 200+ | $3.021 | $604.20 |
| 500+ | $2.92 | $1,460.00 |
| 1000+ | $2.871 | $2,871.00 |
Technické specifikace P1330-123G
Technické specifikace API Delevan Inc. - P1330-123G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako API Delevan Inc. - P1330-123G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Typ | - |
| Tolerance | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.325' L x 0.125' W (8.26mm x 3.18mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | P1330 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnost | 12 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 252mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 912 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 516mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako API Delevan Inc. P1330-123G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | P1330-123H | P1330-122G | P1330-152G | P1330-124G |
| Výrobce | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnocení | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy P1330-123G PDF a dokumentaci API Delevan Inc. pro P1330-123G - API Delevan Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.